Seznam registrovaných závodníků

JménoKlubKategorieZávodZaplaceno?
Helena AdamcováPlzeňZ35+P10ANO
Ivana BabkováJanovice nad ÚhlavouZ+34P10ANO
Martin BeštaPřešticeM+39P10NE
František BřezinaDolní LukaviceM+39P10NE
František BřezinaTJ Sparta RadkoviceM+39P10ANO
Veronika BurešováBukováZ+34P10NE
Martin ČernýAC-Trial PlzeňM+39P10NE
Oldriska CiprováForrest Gump teamZ35+P5ANO
Jana ČížkováBloviceZ35+P10ANO
Marek DietlNezdiceM+39P10ANO
Šárka ErbenováZ35+P5ANO
Josef FaloutPresticeM40+P10ANO
Čeněk FilingrBěžecký klub F-C KadaňM50+P10ANO
Robert HájekPřešticeM+39P10ANO
Renata HajžmanováTJ ŘenčeZ35+P10ANO
Jindřich HanzlíkBěžecký klub PřešticeM40+P10ANO
Zbyněk HasníkPřešticeM+39P10ANO
ota HellerMallér Team / PlzeňM40+P10NE
Kateřina HoufkováForrest Gump TeamZ+34P10ANO
Pavel HraběEtriatlon TeamM+39P10ANO
Cipra JiříForrest Gump teamM+39P5ANO
Zdeněk KořínekSK Osada šeříkůM+39P10ANO
Tibor KováčZbůchM50+P10ANO
Eva KralovaDýšinaZ35+P10NE
Martin KršňákPlzeňM+39P10ANO
Kateřina KuncipálováHořoviceZ+34P10NE
Lukáš KvapilO-RUN Running Team Czech RepublicM+39P10ANO
Jitka LamplotováPřešticeZ+34P10ANO
Kristýna LedeckáPřešticeZ+34P5ANO
David LukášTJ Sokol SG Plzeň-PetřínM+39P10NE
Martin LukášBěžecký klub PřešticeM+39P5NE
Oldřich LukášBěžecký klub PřešticeM40+P5ANO
Barbora LukášováPřešticeZ+34P5NE
Václav MašekMallér Team / PlzeňM+39P10NE
Zbyněk MašteraPříchoviceM+39P10ANO
Kateřina MatasováBěžecký klub PřešticeZ35+P5NE
Dušan MiskovicPlzeňští běžci KLUBM40+P10NE
Karel NaxeraPřešticeM40+P10ANO
Jan NěmecPlzeňští běžci KLUBM40+P10NE
Jindra NěmecForrest Gump TeamM+39P10ANO
Klára NěmečkováZ+34P5NE
Eva PerglerováBK PřešticeZ35+P10NE
Jan PetrákRozběháme ČeskoM+39P10ANO
Jana PlincelnerováFitness TonyZ+34P5ANO
Tereza PomahačováAFtraining NýřanyZ+34P10ANO
Jiří ProcházkaRMT/PlzeňM50+P10ANO
vaclav pytelkaplzenM60+P10NE
Dušan RadaPřešticeM40+P5ANO
Erika RadováPřešticeZ35+P10ANO
Luboš RákosníkJihočeský klub maratonců České BudějoviceM40+P10NE
Libor RevákPredator TeamM+39P10ANO
Jan SedláčekTJ SušiceM40+P10ANO
Marek SedláčekPříchoviceM+39P10ANO
Blanka ŠindelářováRebel Team BloviceZ35+P10ANO
Jiří SkružnýKrchlebyM+39P10ANO
Lubomír SmatanaBěžecký klub PřešticeM50+P10NE
Michal SměšnýPlzeňM+39P10ANO
Marie SpasováŠvihovZ35+P5NE
Luboš StrakaPřešticeM50+P10ANO
Eliška StrakováPřešticeZ+34P10ANO
Jana ŠtrejnováPrahaZ35+P10ANO
Robert StřelkaM40+P10ANO
Lukáš SuchýSDH BorovyM+39P5ANO
Tomáš SupPřešticeM+39P5ANO
David ŠvajcrHorní LukaviceM+39P5NE
Vašek SVÍTILSKP Olymp PrahaM50+P10ANO
Radek TobrmanŠtěnoviceM40+P10ANO
Ivana TobrmanováŠtěnoviceZ35+P10ANO
Jiří TomášekAF training NýřanyM+39P10NE
Petr UrbanJSDH ChudeniceM+39P10ANO
Miroslava ValachovičováHolýšovZ+34P10ANO
Vlaďka VelékováČížkovZ35+P10NE
Martin VladařMěčínM+39P10NE
Tomáš VladařSDH Měčín / MěčínM+39P10ANO
Jana VladařováSDH Měčín / MěčínZ35+P10ANO
Roman VodičkaBez tréninku s.r.o.M+39P5ANO
Karel VoráčekSokol Dolany- Prosim, startovní číslo 77 děkujiM50+P10ANO
Lukáš VoráčekAFtraining NýřanyM+39P10ANO
Jiří VrabecM50+P10ANO
Petra ZágnerováŽebrákZ35+P5ANO
Alexandra ZemanovaÚjezdZ35+P10ANO
Hana ŽohováPocínoviceZ35+P5NE